ons team

Robine Hekking-Schutten

Praktijkhouder
Kinderlogopedist
Sensorische informatieverwerkingstherapeut

Specialisaties: Taalontwikkeling, OMFT, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Hanen ouderprogramma, Meertaligheid, Articulatie, Sensorische informatieverwerking, Kleuters en beginnende geletterdheid.

E-mail: robine@dekletsmajoor.nl

Laura Wiesenekker – Molenaar

Kinderlogopedist

Specialisaties: Taalontwikkeling, Meertaligheid, Articulatie, Afwijkende mondgewoonten (OMFT), Auditieve verwerkingsproblemen en Stem, Nederlands met Gebaren.

E-mail: laura@dekletsmajoor.nl

Eloiza Ribeiro

Kinderlogopedist

Specialisaties: Peuters en communicatieve voorwaarden, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Taalontwikkeling, Meertaligheid, Articulatie, Kleuters en beginnende geletterdheid, Nederlands met Gebaren, Afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Spreekt: Kaapverdiaans en Engels

E-mail: eloiza@dekletsmajoor.nl

Claudia Stofberg- van Walsum

Kinderlogopedist

Specialisaties: Taalontwikkeling, Meertaligheid, Articulatie, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Coaching leerkrachten, Kleuters en beginnende geletterdheid, Auditieve verwerkingsproblemen, Afwijkende mondgewoonten (OMFT).

E-mail: claudia@dekletsmajoor.nl

Ernestine van Marle

Kinderlogopedist

Specialisaties: Taalontwikkeling, Articulatie, Verbale dyspraxie, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Afwijkende mondgewoonten (OMFT), Kleuters en beginnende geletterdheid, Lezen en spelling en stem.

E-mail: ernestine@dekletsmajoor.nl

Seher Özer-Sarikas

Kinderlogopedist

Specialisaties: Taalontwikkeling, Meertaligheid, Kleuters en beginnende geletterdheid, stem, Afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Spreekt: Turks

E-mail: seher@dekletsmajoor.nl

Amber Schneider

Kinderlogopedist

Specialisaties: Afwijkende mondgewoonten (OMFT), Taalontwikkeling, Meertaligheid, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Kleuters en beginnende geletterdheid.

E-mail: amber@dekletsmajoor.nl

Maartje Stroes

Kinderlogopedist

Specialisaties: Preverbaal (eet- en drinkproblemen), FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Peuters en communicatieve voorwaarden, Taalontwikkeling, Meertaligheid, Afwijkende mondgewoonten (OMFT), Articulatie, Kleuters en beginnende geletterdheid.

E-mail: maartje@dekletsmajoor.nl

demi

Demi Timmer

Kinderlogopedist

Specialisaties: Taalontwikkeling, Meertaligheid, Stotteren, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Articulatie, Kleuters en beginnende geletterdheid, Afwijkende mondgewoonten (OMFT).

E-mail: demi@dekletsmajoor.nl

Sabine Korbee

Kinderlogopedist

Specialisaties: Taalontwikkeling, Meertaligheid, Preverbaal (eet- en drinkproblemen), Schisis, Syndroom van Down, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay) Kleuters en beginnende geletterdheid, Afwijkende mondgewoonten (OMFT),

E-mail: sabine@dekletsmajoor.nl

Shevaen Renardus

Kinderlogopedist

Specialisaties: Peuters en communicatieve voorwaarden, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Taalontwikkeling, Meertaligheid, Articulatie, Kleuters en beginnende geletterdheid.
Spreekt: Surinaams

E-mail: shevaen@dekletsmajoor.nl

lisanne den houd

Lisanne Den Hoed

Kinderlogopedist

Specialisaties: Online logopedie, Fonologie, Taalontwikkeling, Meertaligheid, Articulatie, Kleuters en beginnende
geletterdheid, Lezen en spelling, Afwijkende mondgewoonten (OMFT).
Spreekt: Engels en Spaans

E-mail: lisanne@dekletsmajoor.nl

Fatiema Alkaytab

Kinderlogopedist

Specialisaties: Peuters en communicatieve voorwaarden, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Taalontwikkeling, Meertaligheid, Afwijkende mondgewoonten (OMFT), Kleuters en beginnende geletterdheid.

E-mail: fatiema@dekletsmajoor.nl

Esmée Rijsdijk

Kinderlogopedist

Specialisaties: Peuters en communicatieve voorwaarden, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay),Taalontwikkeling, Meertaligheid, Afwijkende mondgewoonten (OMFT), Articulatie, Kleuters en beginnende geletterdheid.

E-mail: esmee@dekletsmajoor.nl

Viola Williams

Kinderlogopedist

Specialisaties: Peuters en communicatieve voorwaarden, FloorTalk (o.b.v. FloorPlay), Taalontwikkeling, Meertaligheid, Articulatie, OMFT, Kleuters en beginnende geletterdheid.

E-mail: viola@dekletsmajoor.nl

Design: Math Made